10.07.19
Waszyngton inaczej / 2 dni

KONTAKT


WYCIECZKI

Virginia. Jaskinie Luray / 2 dni

WYJAZD [email protected]Miejsce:

VIRGINIA

Zakwaterowanie:    

Hotel klasy turystycznej (2 osoby w pokoju)

Wyżywienie:    

śniadanie kontynentalne w niedzielę, pozostałe własne

Transport:    

bus

Rodzaj wyjazdu:  

wycieczka objazdowa

Plan wycieczki

1 dzień: Wyjazd rano z Nowego Jorku, Wallington, Garfield, Linden, Perth Amboy, Trenton, Filadelfii do Jaskiń Luray w stanie Virginia, największych (przynajmniej na wschodnim wybrzeżu USA) i jednych z najpiękniejszych na świecie formacji stalaktytów i stalagmitów, podziemne jeziora, wspaniałe okazy geologiczne (spacer w jaskiniach około 2 godziny, temperatura wewnątrz jaskiń ok.+20 st.C). Możliwy jest również przejazd trasą widokową przez Park Narodowy Shenandoah (uzależniony od czasu). Zwiedzanie Muzeum powozów i starych samochodów. Po południu pobyt przy Naturalnym Moście w Virgini, który uważany jest za „Siódmy cud świata”, (istnieje możliwosć uczestniczenia w spektaklu ”Światło Dźwięk” opartego na Biblijnej wersji Stworzenia Świata - dodatkowy koszt $25 oprócz biletu wstępu). Nocleg.
2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Williamsburg. Zwiedzanie największego na świecie miasta- muzeum gdzie cofniemy się w czasie o ponad 300 lat! Następnie przejazd przez słynny kurort Virginia Beach do najdłuższego na świecie kompleksu tuneli i mostów (około 34 km).Trasa biegnie nad Oceanem Atlantyckim ponad Zatoką Chesapeake. Przystanki na sesję zdjęciową. Powrót na miejsce wieczorem (około 8-9 pm).

Cena zawiera:    

- Transport autokarem lub wygodnym minibusem (zależy od ilości uczestników),
- 1 nocleg (2 osoby w pokoju, dopłata do "jedynki" $50),
- śniadanie kontynentalne,
- organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem.    - kosztów biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji (około $ 55/osobę),
- pozostałego wyżywienia,
- kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego.

Cena nie zawiera:

- kosztów biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji (około $ 55/osobę),
- pozostałego wyżywienia,
- kosztów medycznego ubezpieczenia osobistego.

WRÓĆLUFTHANSA
LOT
APPLE VACATIONS
ITAKA